Przypinki – świetna propozycja reklamy

Przypinki – świetna propozycja reklamy

Marketing to bardzo ważny element, dzięki któremu można budować swoją markę, umacniać jej pozycję na rynku i na stałe zagościć w świadomości konsumentów. Sposobów i opcji związanych z marketingiem jest bardzo wiele. Jednym z nich, często stosowanym w ostatnim czasie przez wiele firm, jest wykorzystywanie gadżetów reklamowych. Dobrym przykładem są przypinki – najczęściej są to okrągłe plakietki na agrafce, choć na przestrzeni lat przypinki mocno ewaluowały i dziś zamówimy również te gadżety z własnym nadrukiem w innym kształcie czy z innego typu zapięciem.

Przypinki to z jednej strony świetna forma upominku, która działa na to, że nasi klienci czują się dodatkowo docenieni i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą chcieli skorzystać z naszej oferty po raz kolejny. Drugą kwestią związaną z tymi gadżetami jest to, że ludzie zakładają je, a właściwie przypinają do kurtki, torby czy plecaka, wychodząc na ulicę. Dzięki temu nasza firma może mieć dodatkową przenośną reklamę w różnych miejscach kraju. Jak więc widać, przypinki reklamowe mogą być naprawdę trafionym pomysłem na reklamę własnej działalności.

Gadżety takie jak przypinki z własnym nadrukiem możemy zaprojektować według swojego uznania. Producent przypinek wskaże nam jakiej wielkości do nadruku ma być grafika, a my albo stworzymy ja na własną rękę, albo zlecimy zaufanemu grafikowi, albo też zrobi ją dla nas firma od przypinek. Jako że przypinki zaczepia się do koszulki lub też ozdabia się nimi torbę czy plecak, bo to właśnie w takich miejscach najczęściej możemy je zobaczyć, należy uświadomić sobie, że jest to produkt reklamowy dedykowany przede wszystkim do młodszych odbiorców, choć oczywiście są i wyjątki wśród osób starszych, którym przypinka przypadnie do gustu.

Na koniec tylko jeszcze dodam, że przypinki z logo to dosyć niedroga inwestycja. Koszt postawienia na taką reklamę nie będzie znacząco odczuwalny, jednak jest to element pozwalający świetnie wpisywać się w marketing bezpośredni, kiedy mamy kontakt z klientem, dołączamy do jego zamówienia tego rodzaju gratis czy rozdajemy dzieciom, które równie chętnie sięgają po tego rodzaju dodatki. Dlatego też warto rozważyć przypinki, jako formę reklamy, a zamówić je możemy na przykład w firmie Buttonfly – warto zapoznać się z ich szeroką ofertą.

Powrót na górę